Take a fresh look at your lifestyle.

خرید بره

41

نکاتی برای خرید بره :

گوشت بره همیشه در منو رستوران ها به چشم می خورد و غذاهایی که با گوشت بره طبخ می شوند همیشه جزو غذاهایی پرطرفدار در بین مشتریان می باشد . اغلب آشپزهای خوب، گوشت موردنیاز خود را از قصاب های مورد اطمینانی می گیرند که بسیار با تجربه هستند و قصاب ها نیز برای خرید بره به سراغ دامدارانی می روند که بره های خود را از بهترین علوفه تغذیه کرده و جزو بهترین نژادها می باشند.

هنگامی که شما قصد خرید بره را دارید باید به اینکه نکته توجه داشته باشید که بره باید در محیطی مناسبی رشد پیدا کرده باشد و همچنین تغذیه  و پرواربندی آن نیز مناسب بوده باشد. که این امر به صورت کامل در مجموعه بازار گوسفند مد نظر دامداران ما می باشد.

سلامت بره و نداشتن هر گونه بیماری نیز یکی از شروط خرید بره مناسب می باشد که تمامی گوسفندان بازار گوسفند تحت نظر و معاینات دامپزشک از بدو تولد هستند.تغذیه تمامی گوسفندان ما ارگانیک بوده و در مراتع شمال غرب و دشت مغان پرورش یافته اند.

شما می توانید تنها با یک تماس با ما بهترین بره را خریداری کرده درضمن تمامی هزینه حمل و نقل و قصاب به صورت کاملا رایگان می باشد.     ۶۶۰۰۰۷۹۸-۰۲۱     ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.