قیمت دام زنده

1,004

قیمت دام زنده

کیفیت و قیمت دام زنده همیشه برای خریداران و برگزار کنندگان مراسماتی از جمله بازگشت از حج، عروسی ها، ایام محرم و غیره اهمیت داشته است.

قیمت دام زنده همواره در حال تغییر است پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دام زنده و همچنین قیمت دام کشتار به صورت دقیق  می توانید با ما تماس بگیرید تا از توسط  کارشناسان واحد فروش ما راهنمایی شوید و در صورتی که از مشتریان قدیم ما هستید و رضایت کامل از بازار گوسفند داشته اید، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و دام خود را درب محل مورد نظر خود همراه با قصاب رایگان تحویل بگیرید.

  • مراسمات خود را با بهترین و با کیفیت ترین کیفیت گوشت و قیمت مناسب صفا بخشید و در رضایت کامل و بدون نگرانی مراسمات خود را برگزار کنید.

تخصص ما در ارائه برترین و سالم ترین دام است.

دام های بازار گوسفند همواره و مکررا طی معاینات دامپزشکی قرار میگیرند تا از سلامت آن ها اطمینان حاصل شود. همچنین بازار گوسفند طیف گسترده ای از انواع نژاد ها را پوشش می دهد که برای اطلاع بیشتر از آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس با بازار گوسفند برای اطلاع از قیمت دام زنده

شماره همراه : ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱
شماره ثابت : ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۹۸
قیمت دام زنده

از جمله خدمات بازار گوسفند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همچنین مفتخریم اعلام کنیم که تمامی گوسفندان ما به طور ارگانیک تغذیه می شوند. تغذیه ارگانیک گوسفندان را فربه تر و سالم تر از سایرین می کند.

لیست آخرین قیمت دام زنده و قیمت دام کشتار به روز در تهران

  • قیمت گوسفند زنده در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۲  حداقل ۴۲۰۰۰ و حداکثر ۴۴۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوساله زنده  در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۲  حداقل۳۲۰۰۰ و حداکثر۳۴۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوسفند زنده در تاریخ  ۹۸/۰۷/۱۲ حداقل ۴۳۰۰۰ و حداکثر ۴۵۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوساله زنده  در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۲حداقل ۳۲۰۰۰ و حداکثر۳۴۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت خروس محلی ۷۰۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت مرغ محلی ۶۰۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت خروس ماشینی سفید رنگ ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

برای سفارش مرغ و خروس محلی اینجا کلیک کنید

خرید انواع دام زنده به صورت آنلاین

مجموعه بازار گوسفند مرکزی تخصصی در زمینه نگهداری و فروش انواع دام زنده در سراسر تهران می باشد که با استفاده از فروش آنلاین دام سبب تسهیل شدن این فرآیند برای شما مشتریان گرامی شده است.

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم شهرهای بزرگ از جمله تهران برای خرید دام زنده ، یافتن مرکز معتبر می باشد که قادر به انجام خدماتی نظیر فروش از نژادهای مرغوب و سالم ، ذبح اسلامی و بهداشتی و از همه مهم تر ارائه دهنده بهترین قیمت دام زنده باشد. اگر شما به دنبال این ویژگی ها هستید می توانید با یک بار خرید از ما از تمامی ویژگی ها و مزایای مطرح شده برخوردار شوید.

 

 

شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین و یا تماس با بازار گوسفند که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند، ثبت کرده و از خدمات ارسال با باسکول و قصاب رایگان ما در محل بهره مند شوید.

  • سابقه درخشان بازار گوسفند در طول سالیان در پرورش و نگهداری دام و داشتن مقرون به صرفه ترین قیمت دام زنده ما را تبدیل به یکی از بهترین ها ساخته است.

پس معطل نکنید و همین امروز با بازار گوسفند تماس بگیرید تا مشتری همیشگی ما شوید و بازار گوسفند را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد دهید.

بازار گوسفند متخصص در امر پرورش دام است. هدف ما سلامت و رضایت شما مشتریان عزیز است. همین امروز با بازار گوسفند برای دانستن قیمت دام زنده تماس بگیرید.
قیمت دام زنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =