قیمت دام زنده

939

قیمت دام زنده

کیفیت و قیمت دام زنده همیشه برای خریداران و برگزار کنندگان مراسماتی از جمله بازگشت از حج، عروسی ها، ایام محرم و غیره اهمیت داشته است.

قیمت دام زنده همواره در حال تغییر است پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دام زنده و خدمات ما می توانید با ما تماس بگیرید تا از طریق  کارشناسان ما راهنمایی شوید و در صورتی که از مشتریان قدیم ما هستید و رضایت کامل از بازار گوسفند داشته اید، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و دام خود را درب محل مورد نظر خود همراه با قصاب رایگان تحویل بگیرید.

  • مراسمات خود را با بهترین و با کیفیت ترین کیفیت گوشت و قیمت مناسب صفا بخشید و در رضایت کامل و بدون نگرانی مراسمات خود را برگزار کنید.

تخصص ما در ارائه برترین و سالم ترین دام است.

دام های بازار گوسفند همواره و مکررا طی معاینات دامپزشکی قرار میگیرند تا از سلامت آن ها اطمینان حاصل شود. همچنین بازار گوسفند طیف گسترده ای از انواع نژاد ها را پوشش می دهد که برای اطلاع بیشتر از آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس با بازار گوسفند برای اطلاع از قیمت دام زنده :

شماره همراه : ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱
شماره ثابت : ۰۲۱۶۶۰۰۰۷۹۸

از جمله خدمات بازار گوسفند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همچنین مفتخریم اعلام کنیم که تمامی گوسفندان ما به طور ارگانیک تغذیه می شوند. تغذیه ارگانیک گوسفندان را فربه تر و سالم تر از سایرین می کند.

لیست قیمت دام زنده به روز در تهران

  • قیمت گوسفند زنده در تاریخ ۹۸/۰۵/۰۹ حداقل ۴۳۰۰۰ و حداکثر ۴۶۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوساله زنده  در تاریخ ۹۸/۰۵/۰۹ حداقل۳۴۰۰۰ و حداکثر۳۵۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوسفند زنده در تاریخ ۹۸/۴/۲۶ حداقل ۴۳۰۰۰ و حداکثر ۴۵۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت گوساله زنده  در تاریخ ۹۸/۴/۲۶ حداقل۳۲۰۰۰ و حداکثر۳۴۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت خروس محلی ۸۰۰۰۰ تومان می باشد.
  • قیمت خروس ماشینی سفید رنگ ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

برای سفارش مرغ و خروس محلی اینجا کلیک کنید

شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین یا با تماس با بازار گوسفند که به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند، ثبت کرده و از خدمات ارسال با باسکول و قصاب رایگان ما در محل بهره مند شوید.

  • سابقه درخشان بازار گوسفند در طول سالیان در پرورش و نگهداری دام و داشتن مقرون به صرفه ترین قیمت دام زنده ما را تبدیل به یکی از بهترین ها ساخته است.

پس معطل نکنید و همین امروز با بازار گوسفند تماس بگیرید تا مشتری همیشگی ما شوید و بازار گوسفند را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد دهید.

بازار گوسفند متخصص در امر پرورش دام است. هدف ما سلامت و رضایت شما مشتریان عزیز است. همین امروز با بازار گوسفند برای دانستن قیمت دام زنده تماس بگیرید.
قیمت دام زنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + ده =