برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

خرید و فروش بره

خرید و فروش بره در سراسر تهران

نکاتی برای خرید بره زنده :

گوشت بره همیشه در منو رستوران ها به چشم می خورد و غذاهایی که با گوشت بره طبخ می شوند همیشه جزو غذاهایی پرطرفدار در بین مشتریان می باشد . اغلب آشپزهای خوب، گوشت موردنیاز خود را از قصاب های مورد اطمینانی می گیرند که بسیار با تجربه هستند و قصاب ها نیز برای خرید بره به سراغ دامدارانی می روند که بره های خود را از بهترین علوفه تغذیه کرده و جزو بهترین نژادها می باشند.

هنگامی که شما قصد خرید بره را دارید باید به اینکه نکته توجه داشته باشید که بره باید در محیطی مناسبی رشد پیدا کرده باشد و همچنین تغذیه  و پرواربندی آن نیز مناسب بوده باشد. که این امر به صورت کامل در مجموعه بازار گوسفند مد نظر دامداران ما می باشد.

برخی از خدمات بازار گوسفند :

ارسال و ذبح دام به صورت رایگان و کاملا بهداشتی

فروش انواع نژادهای مطرح ایرانی : مغان،افشار،مهربان،سنگسر و…

خرد کردن گوشت به دلخواه مشتری

فروش بدون واسطه و به قیمت روز کشتارگاه در سراسر تهران

ارسال کارت خوان سیار

تمامی دام های این مجموعه در مراتع عالی شمال غرب کشور و دشت مغان پرورش یافته اند و از بدو تولد تحت نظر دکتر دامپزشک می باشند.

خرید و فروش بره

خرید و فروش بره پرواری

سلامت بره و نداشتن هر گونه بیماری نیز یکی از شروط خرید بره مناسب می باشد که تمامی گوسفندان بازار گوسفند تحت نظر و معاینات دامپزشک از بدو تولد هستند.تغذیه تمامی گوسفندان ما ارگانیک بوده و در مراتع شمال غرب و دشت مغان پرورش یافته اند.

شما می توانید تنها با یک تماس با ما بهترین بره را خریداری کرده درضمن تمامی هزینه حمل و نقل و قصاب به صورت کاملا رایگان می باشد.     ۶۶۰۰۰۷۹۸-۰۲۱     ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱
مجموعه ما در زمینه خرید و فروش بره دارای سابقه ی کافی و روشنی می باشد پس همین الان تنها با یک تماس می توانید بهترین خرید بره را انجام دهید.
Rate this post