برای انتخاب کلیدenter انتخاب کنید یا برای لغو ESC فشار دهید.

قیمت گوسفند زنده

قیمت روز گوسفنده زنده ۱۴۰۰ | گوسفند زنده | عرضه بهترین نژادهای گوسفند زنده

 

قیمت گوسفند زنده ؛ گوسفند زنده مناسب همه اعیاد و مناسبت ها است. از مراسم های عروسی و مصارف خانگی تا ایام محرم گوسفند قربانی انتخاب بسیاری از مردم است . اما اهمیت موضوع آنجا مشخص می شود که کجا بهترین کیفیت و قیمت را ارائه می دهد. از طرفی قیمت گوسفند زنده مانند سایر اقلام هر روزه در حال تغییر است. که برای اطلاع  دقیق از قیمت روز گوسفند زنده می توانید با ما تماس بگیرد . با خرید گوسفند زنده از این مجموعه می توانید از خدماتی نظیر ارسال و ذبح کاملا رایگان (در محدوده) و بهداشتی  از بهترین نژادهای دامی برخوردار شوید.

قیمت و نرخ فروش گوسفند زنده این مرکز بر اساس نژاد در تهران

قیمت گوسفند افشاری و مغانی با بهترین کیفیت و میزان گوشت دهی۵۵,۰۰۰ تا ۵۷,۰۰۰ تومان
قیمت گوسفند کردستان ، سنگسر ، مهربان۵۴,۰۰۰ تا ۵۵,۰۰۰ تومان

 

اگرچه کیفیت ارزان نیست ، اما مطمئن باشید قیمت ارائه شده توسط این مجموعه ، قیمت حداقلی بازار بوده و تنها برای کسب رضایت شما عزیزان می باشد .

در ادامه می توانید لیست کامل تر قیمت روز گوسفند را بر اساس شهرهای مختلف مشاهده نمایید . 

  فروش ویژه گوسفند زنده در سراسر تهران  ۱۴۰۰

عرضه گوسفند زنده به بهترین قیمت در سراسر تهران 

 تضمین کیفیت گوشت و دقیق بودن وزن گوسفند

برای دریافت آدرس (لوکیشن مجموعه بازار گوسفند) جهت خرید حضوری با ما تماس بگیرید . به جز امکان خرید حضوری ، در صورت درخواست مشتری امکان ارسال گوسفند زنده درب منزل نیز به همراه قصاب مهیا می باشد .

 

سفارش خرید گوسفند زنده تنها با یک تماس 

از این پس لازم نیست کسانی که قصد خرید گوسفند زنده با ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات را دارند ، وقت خود را در جهت پیدا کردن مرکز معتبر خرید دام زنده در شهر تهران هدر بدهند . شما می توانید سفارش خود را حتی چند روز قبل از موعود در فرم موجود در صفحه اصلی سایت بازار گوسفند ثبت کنید و یا از طریق شماره های ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱  |  ۶۶۰۰۰۷۹۸ با ما تماس گرفته و گوسفند مورد نظر خود را انتخاب نمایید . همکاران ما در اسرع وقت گوسفند مورد نظر را به همراه قصاب مجرب برای شما ارسال خواهند کرد .

معرفی بازار گوسفند

هر آنچه که برای خرید آسوده و لذت بخش انواع دام زنده به آن نیاز دارید را ما فراهم کرده ایم .

بازار گوسفند با ارائه ی خدمات عالی و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده در کمترین زمان ممکن گزینه ای مناسب برای شما عزیزان است. همین امروز تماس بگیرید و مطمئن باشید که برترین انتخاب را کرده اید. تنها بعد از یک بار تماس مشتری همیشگی ما خواهید شد و به سایر دوستان و آشنایان خود نیز این مجموعه را برای خرید گوسفند زنده از بهترین نژادهای ایرانی پیشنهاد خواهید کرد.

بازار گوسفند این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که قیمت های ما به صورت کاملا رقابتی ،منصفانه و طیق آخرین قیمت روز گوسفند زنده در تهران تعیین می شود و همچنین تمامی سعی ما در این مجموعه ارائه خدماتی شایسته به شما عزیزان می باشد . امیدواریم که بتوانیم مثل همیشه رضایت مندی مشتریان خود بدست آوریم .

راه های ارتباطی با ما : 

 

برای دریافت آدرس مجموعه جهت خرید حضوری گوسفند با ما تماس بگیرید . 

 

قیمت گوسفنده زنده ۱۴۰۰

 

چناچه قصد خرید گوسفند از نژادی مرغوب و با قیمتی مناسب و بهترین خدمات از جمله ارسال (در محدوده) و ذبح کاملا رایگان و بهداشتی را دارید می توانید تنها با یک تماس تجربه لذت بخشی را در این خرید از مجموعه بازار گوسفند کسب نمایید

به دلیل متغیر بودن نرخ قیمت دام ، برای کسب اطلاع از دقیق ترین قیمت روز گوسفند زنده می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا مشاوران ما به شما بهترین پیشنهادات معرفی کنند :

پاسخگویی و راهنمایی مشتریان خرید گوسفند زنده به صورت ۲۴ ساعت در تهران

شماره های تماس با ما : ۶۶۰۰۰۷۹۸

شماره های تماس با ما : ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱

دلیل عمده تفاوت قیمت گوسفند زنده به خاطر نژادهای مختلف گوسفند زنده ،  وزن گوسفند و همچنین هزینه های نگهداری می باشد . به این صورت که گوسفندی که وزن بیشتری دارد قیمت کم تری نیز خواهد.همچنین دقیق بودن وزن دام و توجه داشتن به کسب رزق حلال یکی دیگر از مواردی است که شما مشتریان گرامی همواره باید به آن توجه داشته باشید . 

 

از طریق شماره های موجود ، می توانید در تهران به صورت آنلاین مرغ و خروس محلی یا ماشینی نیز خریداری کنید . برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید .

تجربه بالا ، تعهد نسبت به فروش گوسفندی درجه یک ، مسئولیت پذیری و پایبندی به اصل مشتری مداری راز موفقیت مجموعه بازار گوسفند در زمینه خرید و فروش انواع دام زنده در طی این سالیان است . همیشه تلاش همکاران ما ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به شما بوده است . 

مشتری گرامی در هنگام خرید توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست .کیفیت پایین گوسفند از لحاظ گوشت دهی و تقلب در وزن دو موردی است که باید مراقب آن باشید . 

قیمت گوسفند زنده امروز

اخبار قیمت روز گوسفند زنده در بازار های دام مناطق مختلف کشور را به صورت آنلاین در این سایت می توانید مشاهده نمایید .

قیمت ها به صورت مداوم به روزرسانی می شود .

برای سفارش می توانید با شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید .

 

 • قیمت گوسفند زنده بره نر در سایت بازار گوسفند تهران به صورت میانگین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۴,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۷,۰۰۰ تومان می باشد .
 • قیمت گوسفند زنده نر ۵۰ کیلو به بالا در بازار گوسفند تهران به صورت میانگین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۵,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۸,۰۰۰ تومان می باشد .
 • قیمت گوسفند زنده بره ماده در سایت بازار گوسفند به صورت میانگین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۲,۰۰۰ و حداکثر ۵۶,۵۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان آذربایجان شرقی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۴,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۵,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان کردستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۵,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۶,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۱,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۲,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان خراسان رضوی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۶,۰۰۰ تومان و حداکثر ۶۰,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفنده زنده در بازار دام استان چهارمحال بختیاری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۴۸,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۲,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان  یزد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۶۲,۰۰۰ تومان و حداکثر ۶۵,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفند زنده در بازار دام استان قم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۴,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۵,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفنده زنده در بازار دام استان مرکزی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۴۶,۵۰۰ تومان و حداکثر ۵۱,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفنده زنده در بازار دام استان همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۰,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۲,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفنده زنده در بازار دام استان اردبیل در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۰,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۱,۰۰۰ تومان می باشد .
 • متوسط قیمت گوسفنده زنده در بازار دام استان اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ حداقل ۵۰,۰۰۰ تومان و حداکثر ۵۳,۰۰۰ تومان می باشد .

بسیار از افراد گمان می کنند تنها معیاری که باید در هنگام خرید گوسفند زنده در نظر داشته باشند ، قیمت این نوع دام زنده می باشد . در پاسخ به این گمان افراد باید بگویم اگرچه قیمت نقش مهمی دارد ، اما نباید به بهای از دست دادن کیفیت باشد . متاسفانه افراد کلاه بردار و سودجو با کم فروشی و فروش گوسفند بیمار البته با قیمت پایین درصدد سودجویی از شما هستند . پس مراقب این گونه افراد باشید .

در بخش زیر لیست حدودی از میزان گوشت دهی یک گوسفند سالم و خوب را می توانید ببینید اگر گوسفند خریداری شده شما چیزی کم تر از این میزان گوشت دهی داشت مطمئن باشید اشکالی وجود دارد . با خرید از ما این تضمین به شما داده می شود که گوسفندان این وب سایت ، بهترین میزان گوشت دهی را دارند . پس خیالتان از این بابت راحت باشد .

راندمان گوشت دهی گوسفند پس از کشتار :

 • خیلی خوب : ۴۸ تا ۵۲ درصد
 • خوب : ۴۷ تا ۴۸ درصد
 • متوسط : ۴۵ تا ۴۷ درصد
 • ضعیف : ۴۲ درصد

به طور مثال گوسفندی که وزن ۵۰ کیلوگرم دارد ، باید بین ۲۳ تا ۲۶ کیلوگرم گوشت خالص داشته باشد . در غیر این صورت مشکلی درباره وزن گوسفند و سلامت گوسفند زنده وجود دارد . 

مطمئن باشید میزان گوشت دهی لاشه گوسفندان خریداری شده از سایت ما حداقل ۴۷ و حداکثر ۶۰ درصد وزن گوسفند خواهد بود . صادقانه می گوییم فریب کسانی که با ارائه قیمت پایین ، گوسفند بی کیفیت را به شما می فروشند را نخورید . همچنین دقیق بودن وزن دام و باسکول فروشنده بسیار مهم است . 

مهم ترین تفاوت خرید گوسفنده زنده از ما در مقایسه با دیگران :

مهیا بودن این شرایط در هنگام تصمیم گیری برای خرید گوسفنده زنده بسیار مهم است پس حتما این موارد را در نظر بگیرید .

 • دقیق بودن وزن گوسفند
 •   تضمین بهترین کیفیت گوشت بالاترین
 • بالاترین بازدهی لاشه دام پس از کشتار
 • عرضه گوسفند زنده با بهترین نرخ
 • پرداخت در محل

 

توجه : از آنجایی که قیمت گوسفند مدام در حال تغییر می باشد برای کسب اطلاع دقیق در مورد قیمت روز گوسفند می توانید با ما تماس بگیرید . پاسخ گویی همکاران ما به صورت شبانه روزی می باشد حتی در ایام تعطیل نیز می توانید با ما تماس بگیرد و خرید خود را انجام دهید

شماره های تماس با ما در تهران  :     ۶۶۰۰۰۷۹۸          ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱

تمامی گوسفندان این مجموعه از بهترین علوفه و در شرایط کاملا بهداشتی پروار شده اند و از مناسب ترین کیفیت گوشت دهی برخوردار می باشند .

از نکات مهم در هنگام خرید گوسفند توجه داشتن به نوع وزن کشی و دقیق بودن باسکول فروشنده می باشد . شما می توانید در هنگام تحویل گرفتن گوسفند ، دام را خودتان وزن کنید تا بدون هیچ گونه شبه ای دام مورد نظرتان را خریداری نمایید .

یکی از مهم ترین توصیه ها که در زمینه خرید گوسفند زنده وجود دارد و متاسفانه تعدادی از افراد به آن توجه نمی کنند دقیق بودن وزن گوسفند می باشد . شاید دلیل اصلی پایین بودن بیش از حد نرخ کسانی که به این صورت به فروش گوسفند اقدام می کنند شما را به وسوسه به این نوع خرید کند اما نرخ فروش گوسفند تنها ملاک تعیین کیفیت دام نمی باشد و توجه به دقیق بودن وزن و باسکول در هنگام خرید گوسفند زنده نیز از اهمیت ویژه برخوردار است .

مجموعه بازار گوسفند این تضمین را به شما می دهد که تمامی گوسفندان ما از بهترین کیفیت گوشت و منصافانه ترین و ارزان ترین قیمت گوسفندی برخوردار هستند . توجه به سلامت و نوع تغذیه سالم و ارگانیک دام در طول دوران پروراربندی جزو اصول تمامی همکاران ما می باشد.

و شما می توانید گوسفند سفارش داده شده خود را در اسرع وقت درب منزل به همراه قصاب مجرب (رایگان ) و ارسال رایگان ( در محدوده ) تحویل بگیرد.

بهترین قیمت گوسفند زنده عید قربان ۱۴۰۰

 

گوسفند زنده

 

 

کیفیت و قیمت عالی تخصص ماست. بازار گوسفند بهترین انتخاب شما است. هم اکنون با ما تماس گرفته تا از آخرین اطلاعات و قیمت گوسفند زنده مطلع شوید.                                                    ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱   ۶۶۰۰۰۷۹۸ -۰۲۱

 

بازار گوسفند ارائه دهنده خدماتی با کیفیت در رابطه با فروش گوسفند :

 • ارسال رایگان دام (۲ راس به بالا ) برای مراسم ها به تمام نقاط تهران ( عروسی ، عقیقه ، قربانی ، مصارف خانگی و شخصی ، قربانی ، تولد ،حاجی و … )
 • فرستادن قصاب مجرب به صورت کاملا رایگان
 • مشاوره و راهنمایی شما عزیزان قبل از خرید توسط کارشناسان سایت بازار گوسفند
 • عرضه کاملا بهداشتی گوسفند زنده در اقصی نقاط تهران
 • خرد کردن و بسته بندی گوشت به دلخواه مشتری
 • ارسال دستگاه کارت خوان سیار
 • فروش گوسفند زنده از بهترین نژادهای ایرانی (مغان ، افشاری ، سنگسر ، بجنورد ، بره ، میش و …)
 • ارائه کننده بهترین قیمت دام زنده
 • خرید به صورت شبانه روزی تنها با یک تماس و با مناسب ترین قیمت گوسفند زنده
 • وزن دقیق به همراه باسکول دیجیتال
 • ارائه فاکتور به شما
 • ذبح بهداشتی و اسلامی دام توسط قصابانی ماهر
 • تخفیف وِیژه برای خرید همزمان ۳ راس به بالا
 • تغذیه مطلوب و ارگانیک گوسفندان یکی از مشخصه های مجموعه بازار گوسفند می باشد که ما به این امر بسیار اهمیت می دهیم و هرگز در پرورش دام های خود از مواد شیمیایی و انواع دارو های هورمونی استفاده نمی کنیم
 • پاک کردن کله پاچه و سیرابی
 • ارائه دهنده مناسب ترین قیمت روز گوسفند زنده ۱۴۰۰ در بازار دام کشور
 • رضایت به سود حداقلی کسب فروش بیشتر و توسعه بازار هدف
 • خرید بی واسطه و مستقیم از بهترین دامداران کشور
 • تجربه کاری بالا
 • معرفی مراکز خیریه به کسانی که قصد انجام قربانی و نذورات را دارند
 • داشتن تعهد به مشتری با بیش از بیست سال سابقه روشن در این حوزه کاری
 • فروش گوسفندانی کم پشم و دنبه و نژاد دار
 • پرداخت هزینه در محل شما
 • بدون هیچ گونه دغدغه ای تامین گوسفند زنده برای مراسمات خود را به ما بسپارید.
 • و بسیاری دیگر …

شما می توانید گوسفند سفارش داده شده را در محل مورد نظر خود وزن کنید .

تمامی گوسفندان ما جوان سرحال و در نهایت سلامت هستند. از بهترین نژاد های گوسفند ایرانی می باشند که در محیطی کاملا بهداشتی پرورش یافته و نگهداری شده اند.

در این مجموعه تلاش می کنیم تا گوسفندانی که برای مشتریان خود می فرستیم کم دنبه و کم پشم باشند ، آب نمک نخورده باشند و همچنین شکم گوسفند هم نسبتا خالی باشد . در ادامه مطلب به شما بهترین زمان خرید را معرفی خواهیم کرد .

 • همچنین شما می توانید تنها با یک تماس سفارش خود را درب محل همراه قصاب در تمامی نقاط و مناطق تهران دریافت کنید.

به طور کلی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود این سایت بتواند گوسفند زنده را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه کننده دلال و واسطه نبودن ما می باشد . تمامی مراحل از پرورش تا فروش به صورت کامل توسط خود این مجموعه انجام می شود .

توجه : متاسفانه عده ای افرادسودجو با ارائه قیمتی نامتعارف و پایین درصدد سوءاستفاده از اطمینان شما مشتریان گرامی می باشند و اقدام به کم فروشی و یا فروش دام های بیمار و پیر می کنند. پس باید توجه داشت که هر ارزانی بی دلیل نیست . 

بازار گوسفند به منظور کسب رضایت شما مشتریان عزیز سفارش شما را درب منزل و به موقع تحویل می دهد.

بدون دغدغه و هدر رفت وقت و انرژی ، گوسفند زنده با بهترین و ارزان ترین قیمت خریداری نمایید

علت تفاوت قیمت گوسفند زنده در بازار چیست ؟

از مهم ترین علل تفاوت قیمت دام می توان به نوع نژاد ، وزن دام ، قیمت نهاده های دامی ، استان توزیع دام ، فصول مختلف و همچنین نوسانات قیمت ارز اشاره کرد . به این معنی که در بعضی از فصول به دلیل بالا رفتن نرخ علوفه و کمبود عرضه دام قیمت گوسفند بالا می رود .

معمولا قیمت گوسفند در تهران بر اساس ، قیمت گوشت قرمز در قصابی های شهر تعیین می شود به این صورت که تقریبا نصف وزن گوسفند تبدیل به گوشت می شود و ۵۰ درصد قیمت گوشت نرخ گوسفند زنده را مشخص می کند .

بازار گوسفند واسطه گری نمی کند بلکه تمامی مراحل پرورش و نگهداری را خود انجام می دهد .

قیمت روز گوسفند زنده ۱۴۰۰

با توجه به نوسانات اخیر به وجود آمده در بازار دام کشور برای اطلاع از قیمت روز گوسفند زنده می توانید با ما به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل تماس بگیرد :  ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱      ۶۶۰۰۰۷۹۸-۰۲۱

از سایر خدمات بازار گوسفند قصاب رایگان است. حاذق ترین و ماهر ترین قصاب ها برای خرد کردن و تحویل گوشت در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود.

گوسفندان ما همگی در بهترین شرایط و با مغذی ترین علوفه پرورش یافته اند و میزان گوشت دهی دام ما تقریبا از نصف به بالا می باشد

به روز ترین قیمت گوسفند زنده ۱۴۰۰

نحوه ی تماس با بازار گوسفند جهت سفارش گوسفند زنده 

برای اطلاع از آخرین قیمت روز گوسفند زنده با کارشناسان بازار گوسفند تماس بگیرید.

شماره همراه : ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱
شماره ثابت : ۶۶۰۰۰۷۹۸-۰۲۱
جهت خرید حضوری گوسفند زنده و دریافت آدرس با ما برای ارسال لوکشین مجموعه تماس بگیرید . 

پس معطل نکنید و همین الان تماس بگیرید تا با بازار گوسفند کیفیت و خدمات فوق العاده ما را تجربه کنید.

نحوه خرید با بهترین قیمت گوسفند زنده

ما با هدف آسان نمودن خرید دام زنده برای مشتریان خود اقدام به ایجاد سیستم آنلاین فروش گوسفند زنده کرده ایم تا شما عزیزان بدون اتلاف وقت و تنها با تکمیل فرم موجود در سایت بازار گوسفند دام مورد نظر خود را انتخاب نمایید همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین و به روز ترین قیمت گوسفند زنده با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید . همه روز حتی در ایام تعطیل می توانید سفارش خود را ثبت کرده و گوسفند خود را تحویل بگیرید .

شما می توانید گوسفند خود را چه به صورت تکی و چه به صورت عمده بدون هیچ محدودیتی سفارش دهید

با توجه به وجود دلالانی زیادی که در مناطق مختلف شهری اقدام به فروش دام زنده البته صورت غیر بهداشتی و با قیمت های بالا می کنند سایت بازار گوسفند که تمامی اصول بهداشتی را همیشه رعایت کرده و احترام به گذاشتن به حقوق مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است را به شما به عنوان بهترین گزینه به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به سادگی هر چه تمام تر خریدی متفاوت و با کیفیت را داشته باشید .

محاسن خرید از بازار گوسفند

از مزیت های بازار گوسفند رزرو آنلاین گوسفند است. شما می توانید تنها به بخش رزرو آنلاین مراجع کرده و سفارش خود را پیش از مراسمات بدون کوچک ترین نگرانی ثبت کنید .

همچنین شایان ذکر است که تغذیه گوسفندان ما به صورت ارگانیک بوده است و در مراتع شمال غربی کشور و دشت مغان نگهداری و پرورش یافته اند.

توجه به سلامت گوسفند یکی از مهم ترین معیارهای دامداران ما برای پرورش می باشد که سبب افزایش رضایتمندی شما گردیده است. تمامی هدف این مجوعه ارائه تجربه ای لذت بخش در هنگام خرید گوسفند زنده به شما مشتریان عزیز می باشد.

پس هم اکنون برای ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید و با بازار گوسفند  کیفیت عالی را تجربه کنید.

بازار گوسفند مرجع خرید گوسفند زنده از بهترین نژاد ها به صورت عمده و خرد همراه معقول ترین و رقابتی ترین قیمت گوسفند زنده است.

گروه بازار گوسفند همیشه حداکثر تلاش خود را به کار میگیرد تا روند نوسانات نرخ گوسفند را ثابت نگه دارد . با این وجود گاهی اوقات مشکلاتی از قبیل دخالت های دلالان و موج گرانی نهاده های دامی و هزینه های نگهداری ما ناگزیر به افزایش قیمت هستیم. به هر حال اطمینان خاطر داشته باشید که نرخ اعلامی ما گران نمی باشد

ویژگی های گوسفندان ما :

تمام گوسفندانی که ما اقدام به فروش آنها می کنیم  تغذیه ای کامل از علوفه های ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک دارند و گلچینی از گله های خوب شمال غرب و دشت مغان هستند . پس از لحاظ سالم بودن دام خیالتان آسوده باشد .
گوسفندان ما با آب نمک تغذیه نمی شوند :
متاسفانه افرادی فرصت طلب در این حوزه وجود دارند که با سودجویی هر چه تمام تر و با خوراندن آب نمک به گوسفند ، می خواهند وزن دام را بیشتر از حالت عادی جلوه دهند . مصرف بیش از اندازه آب نمک برای این حیوان سبب ایجاد بیماری خواهد شد . ما به هیچ وجه از این شیوه ناپسند برای تغذیه گوسفندان خود استفاده نخواهیم کرد .

همیشه به رعایت اصول بهداشتی و کیفیت اهمیت می دهیم .

با یک بار خرید گوسفند زنده از این مرکز حتما مشتری ما خواهید شد .

نحوه پراخت هزینه گوسفند خریداری شده به چه شکلی می باشد ؟

تمامی هزینه ها اعم از فرستادن درب منزل یا محل مورد نظر شما و ذبح گوسفند توسط قصاب مجرب به صورت رایگان می باشد و هیچ گونه هزینه بابت این خدمات برای شما وجود ندارد . شما تنها مبلغی که می پردازید مربوط به خود گوسفند زنده می باشد . در ضمن لازم نیست شما هیچ گونه پرداختی تا قبل از رویت دام داشته باشید .

فقط کافی است تا یک بار خدمات بازار گوسفند را تجربه کنید تا مشتری همیشگی ما شوید.

اگر قبلا سابقه خرید دام زنده از مکان های دیگر را داشته باشید با یک خرید از ما می توانید تفاوت طرح کیفی بالای گوسفندان این مجموعه را چه از لحاظ خدمات ، میزان گوشت دهی و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده نسبت به این مکان ها کاملا حس کنید .

بهترین نوع نژاد گوسفندی در ایران چیست ؟

اگر حتی یکبار تصمیم به خرید گوسفند گرفته باشید این جمله که حتما گوسفندی که می خواهی بخری از نژاد فلان باشد را شنیده اید . واقعیت این است که تقریبا تمامی نژادهای گوسفندان ایرانی از کیفیت مطلوب از لحاظ گوشت دهی برخوردار هستند که از این جنبه نیز با نژاد گوسفندان سایر کشورها قابلیت رقابت نیز دارند . همکاران ما همیشه سعی می کنند تنوع نژادی را در مجموعه نگه داشته تا بنا به درخواست مشتریان خود دام را برایشان طبق نژاد ارسال نمایند .البته در بین شهرهایی مانند تهران نژادهای گوناگونی نظیر مغان ، افشاری ، بجنورد ، کردستان و … یافت می شود که شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید

قرار دادن تخفیف ویژه برای مراسم عروسی :

سایت بازار گوسفند تصمیم دارد برای تازه عروس و دامادهای گرامی تخفیف ویژه ای را در نظر بگیرد تا این شب را برای شما شیرین تر کند . در ضمن علاوه بر این تخفیف هزینه ارسال و ذبح دام در محل شما به صورت کاملا رایگان در نظر گرفته شده است .

منصفانه ترین و ارزان ترین نرخ و قیمت گوسفند زنده را در سراسر تهران از ما بخواهید .

در بخش زیر قصد داریم به برخی سوالاتی که در خرید گوسفند زنده و اطلاع از قیمت آن ممکن است برای شما پیش آید ، پاسخ دهیم .

ارسال گوسفند زنده برای انواع مراسمات شما :

از آنجایی که انجام قربانی برای انواع مراسمات عروسی ، عقیقه ، کربلایی ، حاجی و … جزو فرهنگ ما ایرانیان می باشد و ممکن است که تهیه گوسفند زنده برای شما مشکلاتی را به همراه داشته باشد از این پس می توانید
بدون هیچ گونه دغدغه تامین گوسفند زنده برای مراسمات خود را به ما بسپارید

انجام کلیه موارد مربوط به قصابی در محل مورد نظر شما | همیشه به سلامت دام های خود اهمیت می دهیم .

خرید گوسفند زنده به صورت مستقیم از دامدار و بی واسطه | گوسفندانی جوان و قبراق

قیمت گوسفنده زنده

 

سوالات رایج و متداول :

قیمت گوسفنده زنده در این سایت به چه صورت تعیین می شود ؟

به صورت کلی تمامی قیمت های فروش دام ما بهترین کیفیت میزان گوشت دهی روزانه و طبق آخرین تغیرات
بازار دام تهران تعیین می شود . شماره های تماس برای سفارش گوسفند زنده ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱ | ۶۶۰۰۰۷۹۸-۰۲۱

مزیت خرید گوسفند زنده از سایت بازار گوسفند چیست ؟

در حقیقت این مرکز خرید دام با ارائه پیشنهادات خود می تواند بهترین راه حل مشکل شما برای بدست آوردن تجربه خرید مطلوب و دلپسند گوسفند زنده ، بدون دغدغه باشد . همانطور که ذکر شد تمامی گوسفندان ما از بهترین نژادهای ایرانی ، کم پشم و کم دنبه هستند و با بهترین نوع تغذیه پرورش یافته اند.

بیشتر چه نژادهایی برای خرید پیشنهاد می شود ؟

به طور کلی در میان چندین نژاد ایرانی ، ما به شما عزیزان خرید نژاد مغانی و افشاری را به دلیل بازدهی بالا و کیفیت خوب گوشت پیشنهاد می دهیم. لازم به ذکر است که تمامی گوسفندان عرضه شده توسط این مجموعه از این دو نژاد خاص ایرانی هستند . با خیالی آسوده و با مناسب ترین قیمت گوسفنده زنده ، سفارش خود را ثبت نمایید .

آیا امکان خرید حضوری و انتخاب مستقیم گوسفند از گله وجود داره ؟

جهت افزایش رضایتمندی و رفاه حال مشتریانی که قصد دارند خودشان به گوسفند را انتخاب کنند ، امکان خرید حضوری در مجموعه بازار گوسفند فراهم شده است . برای دریافت آدرس با ما تماس بگیرید .

چگونه می توانید در هنگام خرید گوسفند زنده به سایت ما اعتماد کنید ؟

شاید خرید اینترنتی گوسفند برای کسانی که تجربه این نوع خرید را تا به حال نداشته باشند کمی ریسک پذیر به نظر آید . اما همانطور که ذکر شد سایت بازار گوسفند امکانی را ایجاد کرده است که تا قبل از تحویل و رویت دام توسط مشتری هیچگونه وجه ای از مشتری دریافت نشود و همچنین در صورتی که به هر دلیل از گوسفند خریداری شده رضایت نداشتید می توانید گوسفند را مرجوع نمایید .

آیا ارسال و ذبح دام هزینه ای دارد ؟

خیر به جز قیمت خود گوسفند که بر اساس وزن آن مشخص می شود شما هیچ گونه هزینه پرداخت نمی کنید . البته توجه داشته باشید که ارسال در محدوده منطقه ۲ به صورت کاملا رایگان محاسبه می شود.

بهترین زمان در طول شبانه روز برای سفارش گوسفند چه موقع است ؟

اوایل صبح و اواخر روز زمان مناسبی برای سفارش و خرید گوسفند می باشد به این دلیل که در این مواقع شکم گوسفند تقریبا خالی می باشد و از لحاظ هزینه ای به سود شما است .

چرایی گرانی دام در یکی دوسال اخیر چیست ؟

به طور کلی به دلیل افزایش هزینه های تولید در دامپروری ها ، این قشر زحمت کش محبور به افزایش نرخ دام های خود می باشند . البته در این بین هستند دلالانی که گاهی اوقات مانع کاهش قیمت گوسفند زنده در طول  سال می شوند .

حداقل و حداکثر چه وزنی را می توان سفارش داد ؟

برای سفارش شما می توانید از گوسفندانی با وزنی حدود ۲۵ کیلوگرم تا حداکثر ۸۰ کیلوگرم ، انتخاب خود را انجام دهید .همانطور که شاید اطلاع داشته باشید ، تعیین وزن دقیق انتخابی شما برای گوسفند همیشه میسر نیست اما ما سعی می کنیم در صورت عدم امکان گوسفندی که بیشترین نزدیکی از لحاظ وزنی را به انتخاب شما داشته باشد را ، ارسال کنیم . تفاوت وزنی حداکثر تا ۵ کیلوگرم خواهد بود .

خرید چه نوع گوسفندی بهتر است ؟ 

همیشه به دنبال خرید گوسفندانی باشید که چاق باشند و همچنین مهره کمر آن در هنگام لمس نمودن کمر گوسفند قابل حس نباشد . این گوسفندان به صورت معمول کیفیت گوشت دهی بهتری نسبت به سایر گوسفندان دارند . برخی افراد گمان می کنند تنها قیمت گوسفند زنده عامل تعیین کننده خرید خوب می باشد ، در صورتی که توجه به کیفیت گوشت دهی گوسفند و همچنین دقیق بودن باسکول فروشنده نیز بسیار مهم می باشد .

اگر می خواهید که در میان تلاطم نرخ و قیمت گوسقند ، کم ترین هدر رفت هزینه و انرژی را داشته باشید به شما خرید گوسفند از طریق این سایت را پیشنهاد میدهیم .

آیا به غیر از تهران امکان فروش گوسفند زنده وجود دارد ؟
توجه داشته باشید که امکان سفارش و فروش گوسفند زنده در حال حاضر تنها در تهران امکان پذیر است . از هموطنان گرامی که در سایر مناطق کشور قصد سفارش گوسفند را دارند ضمن عرض معذرت خواهشمندیم تماس نگیرند .

آیا امکان ارسال گوسفند زنده به موسسه های خیریه با هماهنگی مشتری وجود دارد ؟

همه هدف ما در این مجموعه ، آسوده کردن خیال شما و ایجاد شرایطی ساده برای خرید گوسفند زنده می باشد . این امکان نیز در کنار سایر خدمات وب سایت بازار گوسفند وجود دارد و در صورت در خواست مشتری قابل انجام می باشد .

راندمان یا بازدهی لاشه گوسفند با کیفیت چقدر است ؟
به طور میانگین راندمان لاشه گوسفندان باکیفیت حدود ۵۰ درصد می باشد . به این صورت که پس از کشتار ، تقریبا نصف وزن گوسفند باید به گوشت تبدیل شود . متاسفانه برخی سودجویان با کم فروشی و تقلب در وزن دام یا با فروش گوسفند بیمار ، سعی در فریب شما مشتریان گرامی دارند . اکیدا توصیه می کنیم که هیچ موقع کیفیت را فدای قیمت های وسوسه کننده نکنید چون کیفیت ارزان نیست

 

 • علاوه بر فروش گوسفند زنده در این وب سایت سعی می کنیم که مهم ترین نکات آموزشی در شغل دامپروری را نیز به شما معرفی نماییم . حتما سایر مطالب ما نیز سری بزنید .

ارزان ترین و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده در بازار را از ما بخواهید :

با توجه به اینکه فروش گوسفند مرغوب و درجه یک و همچنین با خدمات عالی ارزان نمی باشد ، اما از آنجایی که تمام گوسفندانی که ما برای فروش داریم را خودمان پرورش می دهیم و نقش واسطه ها و دلال ها را در این بین از بین برده ایم و از مرحله پروار تا مرحله فروش آن را مستقیما انجام می دهیم ، گوسفند زنده را با قیمت کم تری نسبت به دیگران در بازار دام به شما عرضه می کنیم .

حدود قیمت یک گوسفند معمولی چقدر می شود ؟

قیمت گوسفنده زنده با توجه به وزن آن متفاوت است اما میانگین وزن یک راس آن حدود ۴۰ کیلوگرم می باشد که به در قیمت واحد روزانه ضرب می شود .

سابقه فعالیت ما در حوزه فروش دام :

این مجموعه ابتدا سال ۹۶ با نیازسنجی بازار و بهبود وضعیت در این حوزه ، تصمیم به ایجاد سایت فروش آنلاین گوسفند زنده نمود تا بتواند با افزایش کیفیت و میزان خدمات دهی به مشتریان خود گامی مهم در این زمینه را بردارد . با توجه به داشتن سال تجربه از گذشته ، تا الان توانسته ایم به تعهدات خود عمل کرده و رضایت مندی حداکثری شما مشتریان گرامی را بدست آوریم . اعتبار ما بیش از بیست سال خدمت به شما عزیزان می باشد . همیشه ارزان ترین قیمت گوسفند زنده ، البته با کیفیت عالی را از ما بخواهید .

 • بی دغدغه و اتلاف هدر رفت و با بهترین قیمت گوسفند بخرید
 • رعایت نظافت و اصول بهداشتی از مهم ترین دغدغه های تمامی کارکنان ماست پس از این بابت اصلا نگران نباشید .
 • این فرصت طلایی را از دست ندهید و با ما برای سفارش دامی با کیفیت تماس بگیرید.
 • مرکز خرید دام زنده  معتبر با بیش از بیست سال سابقه در این زمینه خرید و فروش و نگهداری انواع دام زنده
 • سهولت خرید گوسفند با بهترین قیمت روز گوسفند زنده
 • طعم بی نظیری را با گوشت گوسفندان ما که به صورت ارگانیک و در مراتع طبیعی پروار شده اند تجربه کنید ، این اطمینان را می دهم حتما از گوشت این گوسفندان لذت خواهید برد و علاوه بر طعم به میزان حداقل ۵۰ درصد وزن گوسفند به گوشت تبدیل می شود .
 • کیفیت مناسب گوشت و ارزان ترین قیمت گوسفند زنده به همراه خریدی لذت بخش را با ما تجربه کنید.
 • ما برای زمان و هزینه شما ارزش قائلیم و تلاش می کنیم کیفیت خدمات دهی خود را همیشه در سطح مطلوبی قرار دهیم
 • رویکرد ما عرضه دام و گوسفند زنده به صورت گزنیش از بهترین گله های نواحی شمال غربی کشور و همچنین دشت مغان است .این کار با هدف جمع آوری سالم ترین و با کیفیت ترین نوع گوسفند انجام می گیرد .
 • سایت بازار گوسفند پیشرو در ارائه خدمات متنوع و با مناسب ترین قیمت گوسفند زنده در سراسر تهران
 • سود ما در بالابردن قیمت ها نیست بلکه همیشه در تلاشیم که با افزایش فروش گوسفند و کسب راضیت حداکثری مشتریان خود به درآمد برسیم .

راه های ارتباطی با ما :

شماره تماس : ۰۹۱۹۷۱۲۴۰۱۱
شماره ثابت :۶۶۰۰۰۷۹۸
نوع دام :گوسفند
خرید آسان گوسفند زنده از مرکزی معتبر و متخصص در زمینه دامپروری و فروش انواع دام زنده ، ذبح رایگان ، ارسال در محدوده رایگان و کاملا بهداشتی از بهترین نژادهای ایرانی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل توسط قصابانی مجرب و ماهر

با بهترین نژادهای گوسفندان ایرانی  که می توانید سفارش دهید آشنا شوید .

۲۴ ساعته آماده دادن مشاوره و راهنمایی به مشتریانی که قصد خرید گوسفند را دارند هستیم . با ما تماس بگیرید .

آخرین تحولات بازار و قیمت دام زنده را از ما بپرسید .

توجه داشته باشید که این سایت هیچ نمایندگی دیگری ندارد .

مدیریت سایت بازار گوسفند همیشه آماده دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان خود بابت بهبود کیفیت خدمات دهی به شما می باشد پس ما را در این امری با نظرات سازنده خود یاری نمایید .

با تشکر

5/5 - (9 امتیاز)
سفارش خرید